Przerwy w dostawie wody

Przerwy w dostawie wody
 Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w dniu 12 CZERWCA /środa/ w godz. 11.40-14.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: OWADÓW

 
Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z awarią przyłącza wodociągowego do OSP Unewel w dniu 11 CZERWCA /wtorek/ w godz. 12.00-14.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: UNEWEL.

 
Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w dniu 16 MAJA /czwartek/ w godz. 9.40-11.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: GRĄŻOWICE.

 
Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w dniu 7 maja /wtorek/ od godz. 13.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: ZACHORZÓW KOLONIA

 
Informujemy, że w dniu 17 LISTOPADA w godz. 15.00 - 17.00 w związku z awarią na sieci wodociągowej mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców w miejscowościach: PSARY i DĄBROWA.

 
Informujemy, że w dniu 10 PAŹDZIERNIKA  w godz. 11.30 - 12.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców miejscowościach: KAMIEŃ do nr 35.

 
Informujemy, że w dniu 9 PAŹDZIERNIKA w godz. 10.00 - 11.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców miejscowościach: Grążowice i Gawrony (Benignów).

 
Informujemy, że w dniu 9 SIERPNIA /środa/ w godz. 10.00 - 12.00 w związku z awarią na sieci wodociągowej mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców miejscowościach: Bratków, Kamień.

 
Informujemy, że w dniu 1 SIERPNIA /wtorek/ w godz. 9.00 - 11.00 w związku z pracami konserwacyjnymi na sieci wodociągowej mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców miejscowości SŁAWNO: ul. Zielona oraz ul. Jana Pawła II od nr 33 do 49.

 
Informujemy, że w dniu 26 lipca /środa/ w związku z sytuacją awaryjną sieci wodociągowej mogą wystąpić przerwy w dostawie wody W godzinach 9.00-11.00 dla odbiorców miejscowości: SŁAWNO-KOLONIA.

 
Informujemy, że w dniu 11 lipca /środa/ w związku z sytuacją awaryjną sieci wodociągowej mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców miejscowości: OWADÓW, PRYMUSOWA WOLA, PSARY, DĄBROWA, ZACHORZÓW, ZACHORZÓW KOLONIA, JÓZEFÓW, GRĄŻOWICE, GAWRONY-Benignów.

 
INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW SEPNO-RADONIA, OLSZOWIEC, GRUDZEŃ-KOLONIA, CELESTYNÓW, UNEWEL, KOZENIN, KAMILÓWKA, OWADÓW, POPŁAWY, PSARY, DĄBROWA, ZACHORZÓW, ZACHORZÓW KOLONIA, JÓZEFÓW, PRYMUSOWA WOLA, GRĄŻOWICE, GAWRONY, KUNICE, SŁAWNO, SŁAWNO KOLONIA, OSTROŻNA, WYGNANÓW, LUDWINÓW, ANTONINÓW, ANTONIÓWKA, SZADKOWICE, TROJANÓW, DĄBRÓWKA
Informujemy, że w dniu czerwca /czwartek/ w godz. 9.00 ? 15.00 w związku z pracami konserwacyjnymi na Hydroforni Sepno-Radonia mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców w/w miejscowości.

 
Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w dniu 28 marca (WTOREK) w godz. 14:15-16:00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: SŁAWNO.

 
Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w dniu 28 lutego (WTOREK) mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: SŁAWNO-KOLONIA, KUNICE i GAWRONY.

 
Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w dniu 11 stycznia (ŚRODA) od godz. 8.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości KOZENIN i KAMILÓWKA.

 
Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 10 stycznia w godz. 10:00 - 13:00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: Antoniówka, Trojanów, Dąbrówka oraz część Szadkowic.

 
Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w dniu 21 października /piątek/ w godz. 12.15-15.30 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: TROJANÓW, DĄBRÓWKA.

 
Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 7 września /środa/ w godz. 11.00-13.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: GAWRONY i część GRĄŻOWIC.

 
Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 24 sierpnia /środa/ w godz. 9.00-13.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: SEPNO-RADONIA, OLSZOWIEC, CELESTYNÓW, UNEWEL, PRYMUSOWA WOLA, GRĄŻOWICE, GAWRONY.

 
Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 20 LIPCA /środa/ w godz. 9.45-12.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: SŁAWNO, ul. Juliusza Słowackiego.

 
Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w dniu 19 LIPCA /wtorek/ w godz. 11.45-13.30 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: ANTONINÓW.

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 17 maja 2022r. /wtorek/ w godz. 10.00-11.30 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: OLSZOWIEC.


W dniu 23 KWIETNIA 2022 roku (SOBOTA) w godz. 7.00 ? 14.00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: Grudzeń Las, Olszewice, Bratków, Kamień, Tomaszówek, Wincentynów,  w związku z pracami na sieci wodociągowej na terenie kopalni  Grudzeń Las Sp. z o.o. Zwracamy się z prośbą do mieszkańców w/w miejscowości o wcześniejsze zabezpieczenie wody w celu przygotowania się na tę okoliczność.


 
Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 21 kwietnia 2022 roku /CZWARTEK/ w godz. 9.45 - 12.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: ZACHORZÓW KOLONIA od nr 1 do nr 15.

 
Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w dniu 16 lutego /ŚRODA/ od godz. 11.00 do 15.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości SŁAWNO, ul. Juliusza Słowackiego

 
Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w dniu 02 lutego /WTOREK/ od godz. 9.00 do 14.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: Kozenin, Kamilówka.

 
Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w dniu 17 stycznia /PONIEDZIAŁEK/ od godz. 7.40 do zakończenia awarii mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: Kozenin.

 
Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 2 grudnia 2021 roku /CZWARTEK/ w godz. 9.40 - 12.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: Zachorzów.

 
Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 1 grudnia 2021 roku /ŚRODA/ w godz. 10.30 - 13.15 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: Antoninów.

 
Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 20 PAŹDZIERNIKA /ŚRODA/ w godz. 8.30-14.30 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: Sławno, ul. Jana Pała II, Wygnanów i Ostrożna.

 
Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 23 WRZEŚNIA /CZWARTEK/ w godz. 11.30 ? 14.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości KOZENIN, KAMILÓWKA i POPŁAWY.

 
Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 21 WRZEŚNIA /WTOREK/ w godz. 10.30 ? 13.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości OWADÓW.

 
Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 17 WRZEŚNIA /PIĄTEK/ w godz. 10.30 ? 11.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości SŁAWNO, ul. Piłsudskiego.

 
Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 8 WRZEŚNIA /ŚRODA/ w godz. 13.15 ? 15.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości SŁAWNO, ul. Szkolna.

 
Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 7 WRZEŚNIA /WTOREK/ w godz. 14.15 ? 15.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości WINCENTYNÓW.

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 07 WRZEŚNIA /WTOREK/ w godz. 10.30 ? 11.30 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości SŁAWNO, ul. Juliusza Słowackiego.


 
Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 27 lipca 2021 roku /wtorek/ w godz. 12.30-14.00.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: KUNICE i GAWRONY.
 

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 22 lipca 2021 roku /CZWARTEK/ w godz. 9.00-13.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: OLSZOWIEC, GRUDZEŃ KOLONIA, CELESTYNÓW, UNEWEL ORAZ POTOK. Za utrudnienia przepraszamy.


Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 19 LIPCA 2021 roku /PONIEDZIAŁEK/ w godz. 8.30 ? 11.30 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: Tomaszówek i Wincentynów


 
Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 15 LIPCA 2021 roku /CZWARTEK/ w godz. 11.30 ? 12.30 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: Tomaszówek i Wincentynów.

 Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 14 LIPCA 2021 roku /ŚRODA/ w godz. 9.20 ? 10.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: Kamilówka i Kozenin.


Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 12 lipca 2021 roku /PONIEDZIAŁEK/ w godz. 11.30-15.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: OLSZOWIEC, GRUDZEŃ KOLONIA, CELESTYNÓW, UNEWEL, LUDWINÓW, ANTONINÓW, POTOK.


 
Samorządowy Zakład Komunalny informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 7 LIPCA /środa/ w godz. 8.30-10.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: UNEWEL.

 
Samorządowy Zakład Komunalny informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 6 LIPCA /wtorek/ w godz. 11.00-13.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: GAWRONY.

 
Samorządowy Zakład Komunalny informuje, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w dniu 5 LIPCA /poniedziałek/ w godz. 12.00-15.00 wystąpią przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: GRUDZEŃ LAS, BRATKÓW, KAMIEŃ, TOMASZÓWEK, WINCENTYNÓW, OLSZEWICE.

 
Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 1 LIPCA /CZWARTEK/ w godz. 12.00-13.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: SZADKOWICE, TROJANÓW I DĄBRÓWKA.
 

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 8 CZERWCA 2021 roku /WTOREK/ w godz. 8.30-14.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: TOMASZÓWEK I WINCENTYNÓW.


 Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 25 maja 2021 roku /wtorek/ w godz. 9.15 - 11.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: Sławno Kolonia (Kalinówka). Za utrudnienia przepraszamy.


 Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 13 maja 2021 roku /CZWARTEK/ w godz. 14.00-15.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: Kunice, Gawrony i Antoniówka.


 Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 13 maja 2021 roku /CZWARTEK/ w godz. 9.00-14.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości Grudzeń Kolonia, Celestynów i Unewel. Za utrudnienia przepraszamy.


 
Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 7 KWIETNIA 2021 roku /ŚRODA/ w godz. 9.45-12.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: KAMIEŃ

 Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 25 MARCA 2021 roku /CZWARTEK/ w godz. 13.45-14.30 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: OSTROŻNA.


 Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 25 MARCA 2021 roku /CZWARTEK/ w godz. 9.00-13.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: CELESTYNÓW.

Za utrudnienia przepraszamy.


Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 24 MARCA 2021 roku /ŚRODA/ w godz. 9.00-13.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: DĄBRÓWKA I TROJANÓW.

Za utrudnienia przepraszamy.


Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 16 MARCA 2021 roku /WTOREK/ w godz. 8.30-13.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: WYGNANÓW.

Za utrudnienia przepraszamy.


 

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 2 MARCA 2021 roku /WTOREK/ w godz. 14.30-15.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: SŁAWNO.

Za utrudnienia przepraszamy

 

 
Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 24 LUTEGO 2021 roku /ŚRODA/ w godz. 9.00-12.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: OSTROŻNA.
Za utrudnienia przepraszamy.

 

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 22 LUTEGO 2021 roku /PONIEDZIAŁEK/ w godz. 11.15-13.30 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: OSTROŻNA.

Za utrudnienia przepraszamy.


 

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 10 LUTEGO 2021 roku /ŚRODA/ w godz. 10.00-12.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości CELESTYNÓW I GRUDZEŃ KOLONIA. Za utrudnienia przepraszamy.

 

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami konserwacyjnymi na Hydroforni Sepno-Radonia w dniu 23 STYCZNIA 2021 roku /sobota/ w godz. 7.00-13.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców w miejscowościach: Sepna-Radonia, Olszowiec, Grudzeń Kolania, Celestynów, Unewel, Kamilówka, Popławy.

 
Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związkuz pracami na sieci wodociągowej w dniu 21 STYCZNIA 2021 roku /CZWARTEK/ w godz. 10.30-11.30 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości UNEWEL.

 

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 18 STYCZNIA 2021 roku /poniedziałek/ w godz. 13.00 - 14.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości Ludwinów. Za utrudnienia przepraszamy.


 

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 4 stycznia 2021 roku /poniedziałek/ od  godz. 22.15 do godz. 5.00 rano i od 8.00 do momentu usunięcia awarii  dnia 5 stycznia 2021 /wtorek/  wystąpi całkowita  przerwa w dostawie wody dla odbiorców z miejscowościach:  Kamień, Bratków,Tomaszówek oraz Wincentynów. Za utrudnienia przepraszamy.


 

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 21 GRUDNIA 2020 roku /poniedziałek/ w godz. 13.30-16.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: Sławno Kolonia. Za utrudnienia przepraszamy.


 

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 22.10.2020 roku /czwartek/ w godz. 10.00-13.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: Olszowiec.

 


 

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 06.10.2020 roku /wtorek/ w godz. 9.30.00-14.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: Wygnanów.

 


 

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 01.10.2020 roku /czwartek/ w godz. 10.00-14.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: Ludwinów i Antoninów.


 

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 23 WRZEŚNIA 2020 roku /środa/ w godz. 9.00-13.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: Antoninów, Szadkowice, Trojanów, Dąbrówka  i Antoniówka.


 

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 22 WRZEŚNIA 2020 roku /wtorek/ w godz. 12.30-14.30 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: Gawrony.


 

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 22 WRZEŚNIA 2020 roku /wtorek/ w godz. 10.00-14.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: Bratków, Kamień, Tomaszówek, Wincentynów.


 

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 17 WRZEŚNIA 2020 roku /czwartek/ w godz. 9.00-13.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: Szadkowice, Trojanów, Dąbrówka.


 

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 11 WRZEŚNIA /piątek/  w godz. 9.30-10.30 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: Kozenin, Kamilówka oraz część Popław.


 

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 8 WRZEŚNIA /wtorek/  w godz. 14.30-16.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: Sławno, ul. Szkolna.


 

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 7 WRZEŚNIA /poniedziałek/ w godz. 10.45-12.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: Antoninów i Szadkowice.


 

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 30 lipca 2020 roku /czwartek/ w godz. 9.30-12.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: Kunice i Antoniówka .


 

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 22 LIPCA 2020 roku /środa/ w godz. 9.30-13.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: Zachorzów .


 

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 9 LIPCA 2020 roku /czwartek/ w godz. 12.00-15.30 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: Bratków, Kamień, Tomaszówek, Wincentynów i Grudzeń Las.


 

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 9 LIPCA 2020 roku /CZWARTEK/ w godz. 10.00-11.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: Prymusowa wola, Grążowice, Gawrony (Benignów) .


 

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 8 LIPCA 2020 roku /ŚRODA/ w godz. 9.30-15.30 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: Antoniówka i Szadkowice .


 

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 16 czerwca 2020 roku /wtorek/ w godz. 8.30-14.30 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: Gawrony.


 

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 20 maja 2020 roku /środa/ w godz. 10.40-12.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: SŁAWNO KOLONIA.


 

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 19 maja 2020 roku /wtorek/ w godz. 9.00-12.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: Grudzeń Las, Bratków, Kamień i Wincentynów.


 

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 8 maja 2020 roku /piątek/ w godz. 8.30-13.30 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: Tomaszówek i Wincentynów.


 

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 5 maja 2020 roku /wtorek/ w godz. 9.00-14.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: WYGNANÓW.


 

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 29 kwietnia 2020 roku /środa/ w godz. 8.20-9.20 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: Wygnanów.


 

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 28 kwietnia 2020 roku /wtorek/ w godz. 9.00-14.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: Kunice i części Sławno Kolonia .


 

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 11 MARCA 2020 roku /środa/ w godz. 9.00-13.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: Tomaszówek i Wincentynów.


 

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 30 stycznia 2020 roku /czwartek/ w godz. 9.00-13.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: Kozenin i Kamilówka.


 

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w dniu 18 grudnia 2019 roku /ŚRODA/ w godz. 9.00-14.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla mieszkańców GMINY SŁAWNO.


 

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 17 grudnia 2019 roku /wtorek/ w godz. 12.45-13.45 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: OWADÓW


 

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w miejscowości Bratków w dniu 16 grudnia 2019 roku /poniedziałek/ w godz. 9.00-15.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: Bratków, Kamień, Tomaszówek, Wincentynów i cz. Olszewic.


 

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w miejscowości SŁAWNO, ul. Juliusza Słowackiego w dniu 11 grudnia 2019 roku /środa/ w godz. 9.45.00-10.30 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: SŁAWNO, ul. Juliusza Słowackiego.


 

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 5 grudnia 2019 roku /CZWARTEK/ w godz. 10.00-14.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: OWADÓW.


 

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku  z pracami na sieci wodociągowej w dniu 4 grudnia 2019 roku /środa/ w godz. 11.45-15.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: OWADÓW.


 

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w miejscowości PSARY w dniu 2 grudnia 2019 roku /poniedziałek/ w godz. 9.00-15.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: PSARY I DĄBROWA.


 

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w miejscowości GAWRONY w dniu 26 LISTOPADA 2019 roku /wtorek/ w godz. 9.00-13.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: GAWRONY. Za utrudnienia przepraszamy.


 

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w miejscowości Gawrony w dniu 20 listopada 2019 roku /środa/ w godz. 14.00-15.30  mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: Gawrony.


 

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w miejscowości Tomaszówek w dniu 19 listopada 2019 roku /wtorek/ w godz. 9.00-14.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: Tomaszówek i Wincentynów.


 

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w miejscowości Bratków w dniu 14 listopada 2019 roku /czwartek/ w godz. 9.00-15.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: Bratków, Kamień, Tomaszówek i Wincentynów.


 

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku  z pracami na sieci wodociągowej w miejscowości OLSZOWIEC w dniu 12 LISTOPADA 2019 roku /wtorek/ w godz. 9.30.00-13.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców  z miejscowości: OLSZOWIEC.


 

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w miejscowości OLSZOWIECw dniu 8 LISTOPADA 2019 roku /PIĄTEK/ w godz. 9.00-11.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: OLSZOWIEC.


 

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w miejscowości OLSZOWIECw dniu 7 LISTOPADA 2019 roku /CZWARTEK/ w godz. 9.00-15.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: OLSZOWIEC.


 

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w miejscowości OLSZOWIEC w dniu 30 PAŹDZIERNIKA 2019 roku /środa/ w godz. 10.00-14.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: OLSZOWIEC.


 

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w miejscowości Wygnanów w dniu 16.10.2019 roku /środa/ w godz. 9.00-11.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: Wygnanów, Ostrożna, cz.Sławno, ul. Jana Pawła II.


 

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w miejscowości Bratków w dniu 23 września 2019 roku /poniedziałek/ w godz. 11.00-15.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: Bratków, Kamień, Tomaszówek i Wincentynów.


 

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 12 WRZEŚNIA 2019 roku /CZWARTEK/ w godz. 9.00-15.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: Bratków, Kamień, Tomaszówek  i Wincentynów.


 

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 11 września 2019 roku /środa/ w godz. 9.00-13.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: Kozenin, Kamilówka i Popławy.


 

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 5 września 2019 roku /czwartek/ w godz. 14.00-16.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: Unewel.


 

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 27 sierpnia 2019 roku /wtorek/ w godz. 13.30-15.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: Unewel.


 

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 27 sierpnia 2019 roku /wtorek/ w godz. 14.00-15.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: Sławno, ul. Zielona oraz część ul. Jana Pawła II.


 

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 20 sierpnia 2019 roku /wtorek/ w godz. 9.00-11.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: Trojanów i Dąbrówka.


 

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 19 SIERPNIA 2019 roku /PONIEDZIAŁEK/ w godz. 15.00-16.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: OWADÓW.


 

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 31 LIPCA 2019 roku /środa/ w godz. 9.30.00-14.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: Olszowiec, Grudzeń Kolonia, Celestynów, Unewel, Ludwinów, cz. Antoninów oraz Potok.


 

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w miejscowości Wincentynów w dniu 17 lipca 2019 roku /środa/ w godz. 9.00 - 12.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: Wincentynów i Tomaszówek.


 

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 15 LIPCA 2019 roku /PONIEDZIAŁEK/ w godz. 9.00-13.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: Kozenin, Kamilówka.


 

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 9 LIPCA 2019 roku /WTOREK/ w godz. 9.00-14.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: Olszowiec, Grudzeń Kolonia, Celestynów, Unewel, Ludwinów, Antoninów, Szadkowice, Trojanów, Dąbrówka, cz. Antoniówki oraz Potok.


 

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 4 lipca 2019 roku /czwartek/ w godz. 9.00-11.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: Antoninów i częściowo Szadkowice.


 

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 19 czerwca 2019 roku /środa/ w godz. 14.30-15.30 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: Tomaszówek i Wincentynów.


 

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 18 czerwca 2019 roku /wtorek/ w godz. 9.00-11.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: Tomaszówek i Wincentynów.


 

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 13 czerwca 2019 roku /czwartek/ w godz. 10.00-13.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: Unewel, Celestynów, Grudzeń Kolonia.


 

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 5 czerwca 2019 roku /środa/ w godz. 9.00-15.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: Olszowiec, Grudzeń Kolonia, Celestynów, Unewel, Ludwinów Potok (Łęgi).


 

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 14 maja 2019 roku /WTOREK/ w godz. 16.00-17.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: Wygnanów i Ostrożna.


 

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 10 kwietnia 2019 roku /ŚRODA/ w godz. 12.45-16.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: SŁAWNA-KOLONII.


 

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 3 kwietna 2019 roku /środa/ w godz. 11.00-15.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: Kozenin, Kamilówka i Popławy.


 

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 2 kwietnia 2019 roku /wtorek/ w godz. 9.00-14.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: Zachorzów, Zachorzów-Kolonia oraz Józefów.


 

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w miejscowości Kunice w dniu 26 marca2019roku /wtorek/ w godz. 11.00-13.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: Kunice, Gawrony, cz. Antoniówka.


 

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w miejscowości Bratków w dniu 12 marca 2019 roku /wtorek/ w godz. 9.00 - 15.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: Bratków, Kamień, Tomaszówek, Wincentynów, Grudzeń Las.


 

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 21 lutego 2019 roku /czwartek/ w godz. 8.30-14.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: Sławno - ul. Zielona, oraz część ul. Jana Pawła II.


 

 

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 15 lutego 2019 roku /piątek/ w godz. 8.30-13.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: Sławno - ul. Zielona, oraz część ul. Jana Pawła II.


 

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 14 luty 2019 roku /czwartek/ w godz. 9.00-13.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: Szadkowice, cz. Antoniówka, Trojanów i  Dąbrówka.


 

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 12 grudnia 2018 roku /środa/ w godz. 9.00-14.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: Kunice.


 

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 7 grudnia 2018 roku /piątek/ w godz. 12.00-14.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: Psary, Dąbrowa, Zachorzów, Zachorzów-Kolonia, Józefów, Prymusowa Wola, Grążowice, Gawrony-Benignów.


 

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 5 grudnia 2018 roku /środa/ w godz. 9.00-14.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: Gawrony.


 

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 28 listopada 2018 roku /środa/ w godz. 9.00-14.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: Ostrożna.


 

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 19 listopada 2018 roku /poniedziałek/ w godz. 9.00-13.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: Prymusowa Wola, Grążowice, cz. Gwarony (Benignów).


 

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 13 listopada 2018 roku /wtorek/ w godz.Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w miejscowości SŁAWNO, ul. Juliusza Słowackiego w dniu 11 grudnia 2019 roku /środa/ w godz. 9.45.00-10.30 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: SŁAWNO, ul. Juliusza Słowackiego. Za utrudnienia przepraszamy. 11.00-15.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: Kozenin, Kamilówka i Popławy.


 

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w miejscowości Gawronyw dniu 8 listopada 2018 roku /czwartek/ w godz. 13.00-15.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: Gawrony.


 

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w miejscowości Gawrony w dniu 30 października 2018 roku /wtorek/ w godz. 9.00-15.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: Gawrony.


 

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 24 października 2018 roku /środa/ w godz.10.00-14.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: Kozenin, Kamilówka i Popławy.


 

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w miejscowości Kunice w dniu 17 października 2018 roku /środa/ w godz. 9.00-13.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: Kunice, Gawrony, Antoniówka.


 

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami konserwacyjnymi na sieci wodociągowej w dniu 15 października 2018 roku /poniedziałek/ w godz. 13.30- 14.30 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: Dąbrówka i Trojanów.


 

Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami konserwacyjnymi na sieci wodociągowej w dniu 8 października 2018 roku/poniedziałek/ w godz. 11.00-14.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: Dąbrówka i Trojanów.


Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w miejscowości Bratków w dniu 1 października 2018 roku /poniedziałek/ w godz. 10.00 - 14.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: Bratków i Kamień.


Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 17 sierpnia 2018 roku /piątek/ w godz. 8.30- 10.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców z miejscowości: Kamień.


Samorządowy Zakład Komunalny w Sławnie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 8 sierpnia 2018 roku /środa/ w godz. 8.00-12.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla mieszkańców Gminy Sławno.


 

July 2024

Mo Tu We Th Fr Sa Su
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Nadchodzące wydarzenia

W chwili obecnej, brak nadchodzących wydarzeń.
BIP
Koronawirus
Ostrzeżenia meteorologiczne
Przerwy w dostawie wody
Programy Unijne
Programy Krajowe
Lokalna grupa działania
OSP
HDK_PCK_Krewniacy
RPO WŁ
Promuje łódzkie
Monografia
Powiat Opoczyński
IRSIP

Sławno na Facebooku